Автори Я Галерея на Книжковому Арсеналі
Автори Я Галерея на Книжковому Арсеналі
Київ. НКММК "Мистецький Арсенал".
22.04.2015

На цьогорічному Книжковому Арсеналі автори арт-центру Я Галерея представлять ряд дуже цікавих подій. Не пропустіть!

22 квітня, 17:00 - 18:30 Андрій Хір проведе воркшоп «Як з'являються забобони» та розкаже про «анатомію» свого арт-буку «Забобони», що став відправною точкою для виставкового проекту. Художник покаже саморобний прес та наочно продемонструє процес створення заготовки для майбутнього арт-буку. Також цього дня відкриється розширена виставка-дослідження давнього закарпатського фольклору «Забобони» Андрія Хіра, що взимку цього року стала однією з найбільш відвідуваних виставок арт-центру Я Галерея. Цього разу експозицію доповнять такі арт-об'єкти як маски, стілець та прес, за допомогою якого було створено арт-бук «Забобони».

23 квітня о 19.00 відбудеться презентація самого арт-буку Андрія Хіра «Забобони».

24 квітня, 16:00 - 17:00 філософ і критик Борис Філоненко прочитає лекцію «У пошуках вільного простору: три випадки з історії коміксу». Реєстрація на лекцію обов'язкова, за формою: https://docs.google.com/forms/d/1Snvw9H4R3JVYlk68wBrC2pP7f_Gyhs1QefzoGQca2AM/viewform

Усі події відбудуться в Мистецькому Арсеналі, за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 10-12. Воркшоп Андрія Хіра та лекція Бориса Філоненка відбудуться в лекційному просторі NIICE Public Education.

Вартість вхідних квитків та повну програму заходу дивіться на сайті Арсеналу.