Лекція Андрія Горохова в рамках фестивалю Конструкція
Лекція Андрія Горохова в рамках фестивалю Конструкція
Дніпропетровск. Арт-центр Я Галерея. 10.00-19.00
06.10.2014

6 жовтня о 18.00 в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську відбудеться презентація проекту Андрія Горохова - Донецьке Документальне Кіно (ДДК). Андрій Горохов - відомий музичний критик, журналіст, письменник, а також автор численних публікацій, передач і проектів. З 2012 року співпрацює з Платформою культурних ініціатив «Ізоляція», куратор спільного проекту з ДДК.

Андрій Горохов © Ізоляція

Технологія відео стала настільки доступною, що кожна людина може відзняти щось про свій навколишній світ, про те, що невідоме нікому іншому. Донецька група ДДК на чолі з Гороховим зайнялась художнім «відеошпіонажем» за власним життям, і стала відомою завдяки фільму «ЄВРО-2012 у Донецьку». У момент свого максимального розширення в січні 2013, в проекті ДДК було задіяно більше двадцяти митців Донецька, Харкова, Москви, Ярославля, Мінська і навіть Парижу, хоча більшу частину все ж складали учасники з Донецька.

Під час зустрічі Андрій Грохов (Берлін-Донецьк) презентуватиме свої роботи, а також роботи Ксенії Семиряжко (Сєвєродонецьк-Донецьк), Володимира Беленко (Донецьк) та Павла Тропініна (Москва).

Лекція є частиною освітньої програми фестивалю нових медіа та аудіовізуального мистецтва «Конструкція».

(Програма фестивалю: http://construction.kulturamedialna.org/#events)


Зустріч відбудеться в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську на Гусенка, 17.

Вхід вільний!