Презентація арт-буку Андрія Хіра Забобони
Презентація арт-буку Андрія Хіра Забобони
Київ. Івано-Франківськ, Ужгород, Київ.
04.08.2015 – 19.08.2015

7 квітня о 19.00 у Вільному Просторі STANTSIYA в Івано-Франківську відбудеться презентація арт-буку художника Андрія Хіра «Забобони». Книга стала відправною точкою для однойменного виставкового проекту, який нещодавно показав арт-центр Я Галерея у Києві. Проект представляє авторську інтерпретацію етнографічних праць українських дослідників В. Гнатюка, А. Онищука та В. Шухевича.

«Логіка історій, описаних у цих працях, часто відрізняється від реалістичної та раціональної, - говорить автор. - Доречним може бути термін «народна метафізика», оскільки часто нелогічні ірраціональні історії та перекази є цілісними космогонічними концепціями, що специфічно пояснюють світобудову, володіють чіткою структурою, складною ієрархією та класифікацією міфічних істот». В арт-буці, так само як і у виставковому проекті, художник використав прийом асоціативної наративної візуалізації текстів.

Презентація за участю автора Андрія Хіра та дизайнера арт-буку Оксани Хір відбудеться у вівторок, 7 квітня, о 19.00 у Вільному Просторі STANTSIYA в Івано-Франківську, на Незалежності 4.


Вхід безкоштовний!


Також презентація відбудеться:

В Ужгороді, в Ілько галереї 11 квітня

у Києві, НКММК в рамах фестивалю Книжовий Арсенал, 23 квітня

у Харкові, Come in art gallery