Онлайн. Я Галерея

Авторський курс Павла Гудімова "Кар'єра художника"

29.05.2020 – 31.08.2020

Розуміючи глибину теми мистецтва як кар'єри та кількість питань, які турбують митців, що шукають свій шлях у цій справі, ми запускаємо новий проєкт. Впевнені, що курс “Кар'єра художника" дасть відповіді на багато із цих питань і, що не менш важливо, допоможе генерувати нові питання та нові ідеї про розвиток себе як професійної творчої особистості.

Виставка Онлайн Я Галерея

Якщо ти впевнено і незворотно вирішив присвятити себе мистецтву або якщо все ще вагаєшся, якщо коло поціновувачів твоєї творчості щодня зростає або якщо ти тільки намагаєшся зрозуміти, як зробити першу виставку та як продати першу картину – тоді цей курс саме для тебе!

Авторський курс Павла Гудімова “Кар'єра художника" – це цикл із 4-х онлайн-занять, які допоможуть розпочати професійний шлях у мистецтві без помилок та розчарувань. Серія 2-годинних зустрічей із засновником та куратором арт-центру Я Галерея дасть вичерпні аргументи на сумніви та виклики, перед якими часто опиняються художники-початківці на старті своєї кар'єри.

Ідея курсу виникла після воркшопу “Як сподобатися галеристу", який викликав значний резонанс серед молодих художників. Розуміючи глибину теми мистецтва як кар'єри та кількість питань, які турбують митців, що шукають свій шлях у цій справі, ми запускаємо новий проєкт. Впевнені, що курс “Кар'єра художника" дасть відповіді на багато із цих питань і, що не менш важливо, допоможе генерувати нові питання та нові ідеї про розвиток себе як професійної творчої особистості.

Курс буде корисним також молодим галеристам та арт-менеджерам. Адже особистий досвід Павла Гудмова – це історія підтримки та співпраці із найбільш успішними українськими художниками, історії масштабних виставкових проєктів та багаторічної продуктивної діяльності арт-центру. Цей досвід та історії й будуть основою курсу “Кар'єра художника".

Всього передбачено 4 інтенсиви тривалістю по 2 години у форматі zoom-конференцій, у яких: практичні заняття та розлогі лекції, відповіді успішних митців на питання учасників, поради, ресурси та офлайн-активності. Слухачі курсу будуть отримувати підсумкові матеріали до кожного блоку у вигляді основних тез.


Перша зустріч курсу відбудеться 29 травня.


❗️ До початку першої зустрічі є нагода придбати абонемент на весь курс. Його вартість - 900 грн.

Вартість участі в одній зустрічі - 250 грн.

Деталі та новини курсу на сторінці події.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/zMkLQZezq78P2U219Заставка: André Villers, Atelier de Picasso a Cannes, 1955, silver gelatin photograph