Дніпропетровськ. Арт-центр Я Галерея

МузичіChristmasArtFair

17.12.2012 – 22.12.2012

МузичіChristmasArtFair у Дніпропетровську – мистецька подія, створена за мотивами світових ярмарків сучасного мистецтва. Уперше подію було організовано Алевтиною Кахідзе та Оленою Остраковою минулого року в майстерні художниці у с. Музичі, а цього року – її запрошено в арт-центр Павла Гудімова Я Галерея у Дніпропетровск!


Виставка Дніпропетровськ Арт-центр Я Галерея

У Дніпропетровську не проходило жодного ярмарку сучасного мистецтва. І це хороший привід, щоб помріяти про цю специфічну можливість зустрітися із сучасним мистецтвом, адже купити предмет мистецтва значить стати заручником інтерпретацій і власних рефлексій щодо нього - перед сусідами, друзями... Проте найважливіше спробувати - примірити цю роль.


Саме для цього й створювався МузичіChristmasArtFair - Алевтиною Кахідзе та Оленою Остраковою в селі Музичі в майстерні художниці. Там теж не проходило ярмарків. І вдалося: кількаденний перфоменс відкритості, щедрості й невловимого відчуття, що це не кінець, і продовження буде. І ось арт-центр Павла Гудімова Я Галерея запрошує МузичіChristmasArtFair у Дніпропетровськ! З усіма нестандартними для ярмарків сценаріями, з фільмами про мистецтво, теоріями про колекціонування, а найголовніше - з роботами художників, спеціально відібраними для цієї події. Павло Гудімов та Павло Мартинов - засновники арт-центру - дають тільки одну пораду щодо організації ярмарку в Дніпропетровську: орієнтуватися на колекціонера Майбутнього - того, хто за предметом мистецтва «бачить» значно більше...

Отже МузичіChristmasArtFair незабаром потрапить у Дніпропетровськ - з 17 до 22 грудня! Готові червоні й зелені позначки для відмічення: червона - роботу продано, зелена - зарезервовано. А також фіолетова позначка - не зрозуміло, і біла - пам'ятатиму... Тим не менш, усі роботи залишаться до останньої хвилини ярмарку - не побачити будь-яку буденеможливо. Не побачити можливо тільки «сам початок» МузичіChristmasArtFair у Дніпропетровську, якщо не поквапитися записатися на перед-відкриття ярмарку для ста перших відвідувачів*.

До того ж... роботи на МузичіChristmasArtFair у Дніпропетровську коштуватимуть не більше 500 гривень. Безцінною буде бесіда про ці роботи із відвідувачами. Заради цього діалогу Алевтина Кахідзе полишить свою майстерню в Музичах, щоб бути тут, в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську - із «самого початку» і до останньої хвилини ярмарку...

Алевтина Кахідзе