Онлайн. Я Галерея

Онлайн-ярмарок "Великодня метушня"

09.04.2020 – 19.04.2020

Купити твір мистецтва не виходячи із дому? Я Галерея запрошує на Великодню метушню! Оберіть подарунок до душі за приємною ціною. На онлайн-ярмарку ми зібрали для вас десятки графічних, скульптурних та живописних робіт від українських художників.

Виставка Онлайн Я Галерея

Львівська та київська Я Галерея тепер працюють як єдина команда, яка творить культуру в режимі онлайн. Ми вже запустили серію онлайн-розмов #яколекціонер, а тепер розпочинаємо роботу онлайн-ярмарку “Великодня метушня". Він продовжує традицію, розпочату “Керамічною метушнею" взимку 2019, переводячи її у віртуальний, доступний для кожного простір.

Великодня метушня" – ярмарок мистецтва, де можна не тільки придбати скульптурні, живописні, графічні роботи відомих українських художників за дуже приємною ціною, але й дізнатися історії їх створення. “Великодня метушня" – місце, де можна роздивитись, спитати й обрати саме те, що припаде до душі із десятків творів. І головне, все це – не виходячи із дому! Що це буде – нова статуетка, лімітована графіка чи нова живописна картина у вашій домівці? А що придбаєте для своїх близьких?

Самоізоляція – це не привід позбавляти себе маленьких приємностей. Навпаки – це хороший спосіб підтримати настрій у час, коли всім непросто. Наша команда спільно з українськими художниками пропонує гарну нагоду долучитися до мистецтва, адже зараз, поки всі засіли по своїм домівкам, ним можна насолодитися сповна. Ми ретельно відбирали для вас те, що буде до смаку й до кишені. Протягом тижня слідкуйте на сторінці ярмарку за новими лотами і наповнюйте свій дім і серце прекрасним.

Шукайте нові лоти на cторінці події. І пам'ятайте, карантин культуру не скасовує!


Інформаційна підтримка проєкту:
Львівська міська рада
Lviv IT Cluster
IT Club Loyalty
TLUM & KRAM