Якутовичі: довільний конспект. Життя і творчість родини Якутовичів. Коло. Актуальні видання і проекти нове

Видавництво: Артбук
ISBN: 978-966-1545-37-2
Рік: 2018
Матеріал: Maestro
Формат, розмір: 96 с., 21х16.5 см
Мова: українська, англійська
250 грн.
Якутовичі: довільний конспект. Життя і творчість родини Якутовичів. Коло. Актуальні видання і проекти / Упорядник : Павло Гудімов. – Київ: Видавництво Артбук, 2018. — 96 с.: іл. [укр., англ.]

Видання підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

У цій невеликій книжці, яку ми назвали конспектом, не пропонується «виключно правильний» шлях вивчення українського мистецтва (ба більше, на нашу думку, навряд чи він існує). Метою цього конспекту є, насамперед, ознайомлення широкого загалу з творчою спадщиною родини Якутовичів, члени та членкині якої були частиною українського мистецького середовища за обох епох, що наразі утворюють риторично важливе розмежування: «радянської» та «пострадянської».

Це знайомство відбуватиметься так само, як це і дотепер відбувається з нами: у процесі дослідження творчого доробку Якутовичів ми постійно відкриваємо для себе нові теми, образи та художні рішення, до яких зверталися митці та мисткині.

Стверджуючи, що наш проект про Якутовичів є незавершеним, ми відмовляємось від можливості «вичерпної» розповіді про їхні життя та творчість (завжди можна розповісти ще!) та обіцяємо його продовжити.


Упорядник: Павло Гудімов

Авторка вступної статті, перекладачка: Поліна Байцим


Завдяки підтримці Українського культурного фонду, видавництво Артбук має можливість надати безкоштовний примірник усім бажаючим! Заповніть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом: https://goo.gl/forms/SwRwyuqNOnI9JzBq2