Архітектура сучасних музеїв
Архітектура сучасних музеїв
Дніпро. Арт-центр Я Галерея.
15.09.2016

15 вересня о 19.00 в арт-центрі Я Галерея у Дніпрі відбудеться наступна лекція з циклу, присвяченому сучасній архітектурі.Меморіальний комплекс історії Голокосту Yad Vashem, Ізраїль
Архітектор - Моше Сафді, 2005
Фото - Leslie Hossack

Розглянувши основні студії та ключових архітекторів сучасності, ми запланували наступну серію, в рамках якої поговоримо не лише про форму, а й про функцію. Спираючись на типологію сучасних будівель, ми розглянемо архітектуру культових споруд, державних будівель, житлових зон тощо. А перша лекція з цієї серії буде присвячена сучасним музеям.

Під час зустрічі ми поговоримо про те, чим важливий музей для історії архітектури, яким взагалі він може бути, а також чому варто відвідувати музеї під час подорожей.

Автор лекції - Катерина Козлова, архітектор, дизайнер, викладач Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, співзасновник школи практичної освіти для архітекторів Форміторіум.

Зустріч відбудеться у четвер, 15 вересня, о 19.00 в арт-центрі Я Галерея у Дніпрі, на Гусенка, 17. Обов'язковий попередній запис за посиланням.

Вхід безкоштовний!