ІІ Відлуння Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Один світ»
ІІ Відлуння Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Один світ»
Дніпропетровск. Арт-центр Я Галерея. 10.00-19.00
17.12.2014

Арт-центр Я Галерея та Чеський центр у Києві запрошують на ІІ Відлуння Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Один світ», яке пройде з 15 по 17 грудня в Я Галерея у Дніпропетровську, на Гусенка, 17.

«Один світ» у Дніпропетровську представить три фільми та тематичні дискусії, а також читання, присвячені соціальній поезії Дніпропетровська та О́страви (Чехія). Фестиваль розпочнеться 15 грудня о 18.00 з прес-конференції за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха, колишнього міністра з прав людини Чеської Республіки - ДжамілиСтеглікової, визначних активісток за права людини Вєри Роубалової-Костланової та Петрушки Шустрової, документаліста й громадського активіста Бржетіслава Рихліка, а також чеських журналістів Івана Мотиля та Їржі Пеняса.

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА фестивалю за цим посиланням.

Jeden svět/Оne World - чи не найбільший у світі правозахисний фестиваль документального кіно, одна з найголовніших культурних подій Чехії, що охоплює більше 40 міст та приваблює близько 100 тисяч відвідувачівщороку. Соціально-політичне життя, захист довкілля, міжнародні конфлікти - це не весь перелік питань, що підіймає фестиваль. Також фестиваль визначає найкращого режисера у своїй галузі та пропонує зацікавленим партнерам проводити своєрідні відлуння фестивалю у своїх країнах. Наприклад, учасниками цієї події вже стали: «This Human World» в Австрії, «One World Berlin», «Watch Docs. Human Rights in Film IFF» у Польщі, «Guth Gafa Documentary Festival» в Ірландії та чимало інших відомих фестивалів.

Вхід вільний!