Кураторська екскурсія проектом Looking at the Big Sky
Кураторська екскурсія проектом Looking at the Big Sky
Дніпропетровськ. Арт-центр Я Галерея.
01.04.2016

У п'ятницю, 1 квітня, о 19.00 відбудеться зустріч із куратором проекту Looking at the Big Sky пані Ренатою Бушманн.

Looking at the Big Sky – виставковий проект Goethe-Institut у просторі арт-центру Я Галерея. Митці-учасники, студенти з чотирьох німецьких академій мистецтв, спрямовують свої погляди на прагнення, утопії та великі цілі, осмислюють існуючі концепції автентичності та краси, виходячи за рамки сьогодення. Характер 14 представлених відеотворів варіюється від вигаданих історій та інсценізацій через індивідуальні сповіді та перформанси до творів на основі чужих відеоматеріалів і псевдодокументальних форматів.

Куратор проекту Рената Бушманн
Фотограф - Юнь Лі

Рената Бушманн з 2008 року є директором imai, фундації відео та медіамистецтва у Дюссельдорфі. Вона отримала ступінь доктора історії мистецтва у Кельнському університеті та працювала як позаштатний автор і куратор кількох публікацій і виставок, присвячених мистецтву 20 – 21 століття, зокрема, історії виставок, фотографії та медіамистецтва. Вона була науковим співробітником в Академії мистецтв Мюнстера йпрацювала позаштатним викладачем у Кельнському університеті, Академії мистецтв Мюнстера, Кельнській фаховій вищій школі та Дюссельдорфському університеті.

Для фундації imai вона розробляла та організовувала дослідні проекти, конференції та виставки, присвячені медіа-мистецтву та збереженню цього жанру. Крім публікації численних есе, вона видала кілька книг, зокрема, «Media Art Installations. Preservation and Presentation», 2013, «Die Gegenwart des Ephemeren. Medienkunst im Spannungsfeld zwischen Konservierung und Interpretation» («Присутність ефемерного. Медіамистецтво у конфлікті між консервацією та інтерпретацією»), 2014 та «The Invisible Force Behind. Materialität in der Medienkunst» («The Invisible Force Behind. Матеріальність у медіа-мистецтві»), 2014 року.

Для Goethe-Institut вона діє в якості куратора відео-арт-проекту «Looking at the Big Sky».


Зустріч відбудеться у п'ятницю, 1 квітня, о 19.00 в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську, на Гусенка, 17.

Реєстрація для участі у події за посиланням або за телефоном +380 56 713 5 713.