Кураторська екскурсія виставкою "Ярослав Мотика. Я Мо"
Кураторська екскурсія виставкою "Ярослав Мотика. Я Мо"
Львів. Я Галерея. 17:00
14.05.2022

Мотика має особливо об'ємний погляд на світ. Весь світ зі своїми пристрастями – як скульптура або як тема для скульптури.

Ось виникає нова тема. Люди, які солодко позіхають. Сидять на лавці, мама тримає дитину і спільно вони позіхають. Все з гумором, з сатирою.
Мотика любить говорити про скульптури. Цінує критику і скаржиться, що останнім часом не було з ким поговорити. А ще він пише вірші. Пише маленькими літерами на клаптях паперу і щоразу обіцяє їх переписати й почитати, але поки що лише обіцяє.
Він – глиба. Сам перетворився на скульптурний образ і час до часу ліпить свій портрет. Один з останніх – це складені брили як сидяча фігура впізнаване обличчя в береті, а в покручених руках – молот і блокнот з віршами.
Згадую, як він мене повів закинутими коліями подивитись на дивний сад . Ми йшли півгодини й нарешті потрапили на чиюсь закинуту присадибну ділянку, де грабовий живопліт заплутався в сітці огорожі й виріс у дивовижні неприродні форми. Мотика обійшов і прокоментував майже кожен згин і наріст. Схоже, бував там не раз. Це була захоплива подорож. Назад ми повертались в сутінках, ступаючи по мокрій, від вечірньої роси, залізній дорозі…
Павло Гудімов, куратор проєкту
Реєстрація: https://forms.gle/xerJk6em4bjbp9x77
Вартість: 100 грн