Лекція Крістіне та Юліане Ран
Лекція Крістіне та Юліане Ран
Дніпропетровск. Арт-центр Я Галерея. 10.00-19.00
24.10.2014

24 жовтня о 18.30 в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську відбудеться відкрита лекція Крістіне та Юліане Ран «БІЛЬШЕ НІЖ ХЛІБ З МАСЛОМ: Методи художніх інтервенцій у громадському просторі».

Використовуючи свій проектний досвід у Німеччині, Чехії, Боснії та Герцеговині, - Юліане й Крістіне Ран* представляють різні практики художніх інтервенцій у громадський простір. Їхні проекти демонструють можливості рефлексії щодо феномену соціального міста та участі в ньому - через дослідження специфічних місцевих наративів, моментів історичної пам'яті та усної історії, які взаємодіють із навколишнім середовищем, архітектурою та соціальними групами. Метод їх роботи заснований на місцевих польових дослідженнях, які задіюють локальний бекграунд та місцевих дійових осіб, із метою підсилення духу спільноти та соціальної відповідальності. Як міське середовище та його «статус кво» можна перевірити на міцність за допомогою художнього підходу й творчого погляду?

Лекція відбудеться у рамках проекту «Урбанавтика. Пошук місць, придатних для життя», що проводиться у Дніпропетровську в жовтні-листопаді 2014 року за підтримки Robert Bosch Cultural Manager Network.

Мова лекції та спілкування - англійська.

Зустріч відбудеться за адресою: Дніпропетровськ, вул. Гусенка, 17.

Вхід вільний!

*Крістіне Ран - вільний куратор, менеджер проектів та медіатор сучасного мистецтва. Живе і працює між Ляйпцигом (Німеччина) та Брно (Чехія). Співпрацювала з галереєю Jocelyn Wolff в Парижі, була ініціаторкою програми художніх резиденцій BLUMEN в Ляйпцигу. Працювала менеджером культури в Будинку мистецтв міста Брно, де і зараз задіяна в програмі місцевої громадської організації 4АМ - Forum for Architecture and Media. Наприкінці цього року стажуватиметься в команді MeetFactory у Празі.

Юліане Ран - вільний драматург та менеджер культури в команді творчої групи CADAM. Живе і працює в Мюнхені (Німеччина). Працювала в театрі Jazavac та в колективі перформерів Nevid Teatar в Банья Лука (Боснія і Герцеговина). Зараз пише докторську роботу про перформативне мистецтво радянської Югославії.