Лекція присвячена мистецтву Марини Абрамович
Лекція присвячена мистецтву Марини Абрамович
Дніпро. Арт-центр Я Галерея.
21.09.2016

Після літньої перерви арт-центр Я Галерея у Дніпрі разом з мистецтвознавцем Оленою Годенко-Наконечною продовжують цикл лекцій «Основні постаті в мистецтві модернізму та постмодернізму». 21 вересня відбудеться зустріч із творчістю культової художниці сучасності Марини Абрамович, без якої неможливо уявити розвиток світового мистецтва перформансу.

Марина Абрамович та Улай, 2010
у рамках виставки The Artist is Present, MoMA, Нью-Йорк
джерело – Scott Rudd Photography


На вас чекає розмова про специфіку перформансу, який міцно увійшов у сучасні художні практики, та про сутність творчості цієї унікальної художниці, непересічної особистості, яка своїми акціями відповідає не лише на питання, яким має бути сучасне мистецтво, але й досліджує межі людських можливостей, зокрема можливостей тіла та психіки. Поговоримо також і про деталі біографії Марини Абрамович, особливості її художніх акцій, про те, як вона використовує оголене тіло та чому деякі перформанси ставили художницю на межу смерті.


Лекція відбудеться у середу, 21 вересня, о 19.00 в арт-центрі Я Галерея на Гусенка, 17. Обов'язковий попередній запис за посиланням.

Вхід безкоштовний!