На краю образу. Розмова про творчість Карла Звіринського
На краю образу. Розмова про творчість Карла Звіринського
Львів. Ya Gallery. 17:00
24.07.2021

Все активне творче життя Карло Звіринський займався пленерними дослідженнями, з 1940-х до пізніх 1980-х. З утратою зору, на схилі років, зосередився на праці в тиші майстерні.

Око художника часто відпочивало і блукало в пошуку медитативних узагальнень дійсності, що зосереджувались на внутрішній оптиці його мікрокосмосу. У насичених заломах графічної лінії Звіринського та у темні його колориту можна вгледіти й химерні тваринні форми, де флора перетікає в фауну, з лісових глибин щось дивиться на нас. Цей містичний настрій перекодовує звичні пейзажі та предмети в майстерні у повні знаків та внутрішньої напруги візуальні історії.
Художник настільки спрямований до внутрішнього змісту, що в його творах можна знайти замучену душу нашого часу, яка живе пристрастями та нервовими ривками. Звіринський працює на повне використання внутрішньої цінності свого враження, досліджує в рисунку, фото, малярстві та методом колажу – ріка Лінинка, стара Верба, предмети на столі – сюжети мінливі та зосереджені, насичені однією спільною ментальною тягучістю.
Вартість: 70 грн
Реєстрація: https://forms.gle/9FRUH8yw23bLBDkDA