Презентація каталогу «НАЇВНА»
Презентація каталогу «НАЇВНА»
Київ. Я Галерея. 18:00
11.10.2021

11 жовтня о 18.00 в артцентрі Я Галерея відбудеться презентація каталогу «НАЇВНА», створеного в рамках проєкту «Вона — художниця: актуальний наїв України та Британії».

Каталог «НАЇВНА» став підсумком роботи над проєктом, що реалізований у співпраці з ГО «Культурний код» і Британсько-українським товариством. До нього увійшли історії та роботи 15-ти учасниць проєкту, дослідження про минуле й сьогодення жінок в українському та світовому наївному мистецтві.
Проєкт «Вона — художниця: актуальний наїв України та Британії» — це дослідницька платформа, що відкриває жіночі імена в наївному мистецтві. Наїв обох країн має різну історію, традицію та сучасність. Кожну з учасниць проєкту об'єднує лише бажання бути вільною у своєму мистецтві, й кожна знаходить свій унікальний шлях до цієї мети.
Що таке сучасний наїв і яке він має обличчя? На сторінках каталогу — образи та тексти, що наблизять вас до відповіді на ці запитання.

Вхід за реєстрацією: https://forms.gle/mzRG1kqwhes283KK8
Організатори:
Артцентр Павла Гудімова Я Галерея
Громадська організація “Культурний код"
Британсько-українське товариство
Проєкт реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія). Організатори несуть відповідальність за зміст, який не є офіційною позицією Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій.
Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід'ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.
ucf.in.ua
www.facebook.com/ucf.ua
Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв'язків та освітніх можливостей. Ми сприяємо дружньому діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах.
www.britishcouncil.org.ua