Презентація книги “Діячі України”
Презентація книги “Діячі України”
Київ. Національна парламентська бібліотека України. 12:00-13:30
14.12.2016

Запрошуємо Вас 14 грудня, о 12:00, на презентацію спільного проекту Клубу ілюстраторів Pictoric та видавництва Артбук – друкованого видання книги «Діячі України».

Альбом видано за підтримки Українського кризового медіа центру


«Діячі України» – це проект про відомих українців, що популяризує нашу історію та культуру мовою сучасного графічного мистецтва. Новий погляд на видатних особистостей, відтворений у плакатах, пропонує альтернативу шаблонним портретам зі шкільних підручників. Почавшись як вулична виставка у Львові, проект згодом переріс в інші формати: від експозицій у Львівському та Київському аеропортах, численних галереях (включно з Second Floor Art Center в Адміністрації Президента України та «Книжковому арсеналі») до листівок та футболок з надрукованими на них зображеннями. Особливою відзнакою якості та оригінальності колекції є те, що 23 постери з неї були прийняті до бібліотеки конгресу США. І ось проект втілився вже у друге видання друкованої книжки. Вона зуміла зберегти свою неакадемічну освітню функцію – кожен плакат супроводжується коротким текстом, який інформує про важливість тієї чи іншої постаті для історії та її професійний внесок. Також ряд видатних діячів було розширено: від представників суто культурної сфери (письменники, музиканти, співаки) до історичних особистостей, політичних діячів та видатних людей інших сфер діяльності. Наразі це видання є каталогом тих постатей, які не просто мають бути відомими кожному українцю, а й репрезентують нашу країну на світовій арені.

На презентації книги, що відбудеться в Національній парламентській бібліотеці України, буде проведено квест серед дітей у формі вікторини з призами, а також виступ запрошених спікерів – Наталії Попович (УКМЦ), Павла Гудімова (арт-центр Я Галерея), Олега Грищенко (Pictoric). По завершенні також відбудеться автограф сесія від ілюстраторів проекту «Діячі України».


Програма заходу:

12.00 – 12.30 – фотографування та проведення квесту.

12.30 – 13.00 – виступ спікерів.

13.00 – 13.30 – підведення підсумків квесту, подарунки, автограф сесія.

Місце проведення: Національна парламентська бібліотека України.

Адреса: Київ, вул. Грушевського, 1; ІІ поверх.Акредитація для журналістів – 0677894372