Презентація книги "Енеїда Базилевича" на Книжковому Арсеналі
Презентація книги "Енеїда Базилевича" на Книжковому Арсеналі
Київ. НКММК Мистецький Арсенал. 13:00 - 13:45
21.05.2017

Усім відомі книги можуть набувати зовсім нового звучання – завдяки ілюстраціям.

До сьогодні так і не було створено ілюстрацій до «Енеїди» потужніших за ті, які протягом усього життя розробляв Анатолій Базилевич. Хоча перші ескізи були зроблені понад півстоліття тому, але образи козаків і латинян, богів і богинь не втратили актуальності. Цього року вийшла перша книга про книгу – «Енеїда Базилевича». Відкриття родинних архівів, порівняльний аналіз зі зразками світового мистецтва, розповідь сина художника, оригінальні ілюстрації до книги, авторські макети та ескізи – все це склало основу нового формату. Адже видання, яке перевидавалося понад півтора десятки разів, зведений наклад якого склав більш ніж мільйон примірників, а самі ілюстрації отримали народну любов має отримати логічне продовження – власне дослідження.

Нас цікавили питання: чому образи оголених козаків і богинь пройшли крізь радянську цензуру? як Базилевич протягом десятиліття розробляв образи героїв? що дала «Енеїда» Базилевича усій візуальній українській культурі?

Презентація «Енеїди Базилевича» відбудеться на Книжковому Арсеналі-2017 у неділю, 21 травня, о 13:00. Локація – зал УВК.
Учасники: Олексій Базилевич, Діана Клочко, Катерина Сіваченко, Поліна Ліміна, Данило Нікітін,. Модератор: Павло Гудімов.

Більше про книгу на сайті: http://yagallery.com/publishing/eneyida-bazilevicha
Книгу видано за підтримки Фонд родини Загорій.

Вхід за умовами Книжкового Арсеналу.

Чекаємо на вас!