Як втекти з потопаючого корабля фотографії
Як втекти з потопаючого корабля фотографії
Дніпро. Арт-центр Я Галерея.
09.09.2016

9 вересня о 19.00 в арт-центрі Я Галерея у Дніпрі відбудеться лекція одного з учасників проекту Прогулянки із задоволенням і не без моралі – Костянтина Смолянінова.

Фотографія з архіву К. Смолянінова

Фотографія – один із наймолодших видів мистецтва. Звичайно, якщо фотографія це мистецтво. Але за 150 років свого існування вона встигла обрости іржею стереотипів ззовні і вапном повторів зсередини. У деяких місцях так вузько, що ні пролізти ні продихнути. Треба тікати з цього гетто.

Куди і як – розкаже на своїй лекції «Як втекти з потопаючого корабля фотографії» барон-координатор групи «Група» зі Львова Костя Смолянінов. Розкаже та покаже на прикладі художніх і навколохудожніх практик українських псевдомитців і власного сумного досвіду.

Зустріч відбудеться у п'ятницю, 9 вересня, о 19.00 в арт-центрі Я Галерея у Дніпрі, на Гусенка, 17. Обов'язковий попередній запис за посиланням.


Костянтин Смолянінов
Народився у Львові в 1971 році, де живу і намагаюся менше працювати дотепер. Ніде нічого не навчався, все що вмію навчився робити сам, тому все що роблю – роблю погано, видаючи це за авторський стиль. Займаюся фотографією та перформативними практиками.

Основні персональні виставки:
2012 – «2», Камера, Київ
2012 – Universal Spaces, Дзиґа, Львів
2011 – Album, BWA Gallery, Ржешов, Польща
2010 – «2», Палац мистецтв, Львів
2009 – Street Theography, галерея Камера, Київ
2008 – Generation, Дзиґа, Львів
2008 – Street Theography, Poland Fot-Art Gallery, Щечiн, Польща