Київ. Арт-центр Я Галерея, Хорива 49Б

Агломерація

Добриня Іванов

27.04.2011 – 06.06.2011

Добриня Іванов

В Агломерації Іванов конструює меблевий лабіринт: шафи, тумби і ліжка займають майже весь простір зали, залишаючи глядачу вузький задушливий прохід, який буквально затягує його всередину.

Виставка Київ Арт-центр Я Галерея, Хорива 49Б

Для Добрині Іванова, який хоч і працює зі знайденими, готовими речами, художній жест іде набагато далі класичного редімейду, не спиняючись на банальному перенесенні побутового й низького у виставковий простір. Інстальовані в арт-центрі, його речі здатні на повне відчуження свого первинного значення задля набуття голосу самого художника. В Агломерації Іванов конструює меблевий лабіринт: шафи, тумби і ліжка займають майже весь простір зали, залишаючи глядачу вузький задушливий прохід, який буквально затягує його всередину. Кожний елемент меблів несе на собі відбитки тисяч людських історій, адже всі вони були у вжитку і – більше того – повернулися до нього після закриття експозиції. Всі ці історії, значення, конотації промовляють настільки голосно і концентровано, що в певний момент просто нівелюють один одного, дозволяючи говорити Добрині Іванову.

Автор

Добриня Іванов народився в 1987 році в Києві.

Учасник шорт-ліста Pinchuk Art Prize 2011. Навчався в майстерні Олександра Бабака.

Працює переважно в сфері інсталяції, яка інколи стає способом самоідентифікації художника – мистецької чи екзистенційної.

Живе та працює в Києві.

15.12.2010 – 16.01.2011
Виставка Київ Арт-центр Я Галерея, Волоська 55/57