Онлайн. Я Галерея

Ангели. Виставка

25.05.2020 – 30.11.-0001

Виставка Онлайн Я Галерея

Виставковий проєкт «Ангели» — знакова подія для української культури.

Понад 400 експонатів з музейних і приватних колекцій у 23 виставкових залах Палацу Лозинського та Музею Пінзеля. Понад 40 інституцій-партнерів проєкту. Твори найвідоміших художників минулого й сучасності: від Дюрера, Рембрандта, Буше, Врубеля, Мальчевського, Клінгера, Кульцичької, Новаківського до Шагала, Кабакова, Равського, Костирка, Сільваші та Ялози. Команда експертів по темах проєкту, які досліджували античність, як коріння ангелів, релігійні сюжети за участі цих крилатих істот, ієрархії та архангелів. Найбільша частина проєкту — ангели в культурі — з діапазоном дослідження — від графічних творів минулого до сакральних розписів доби символізму та монументальної скульптури ангелів у Львові.

Тепер опинитися у вирі ангельських образів можна онлайн!

Кураторська екскурсія Павла Гудімова — двогодинна подорож крізь епохи й культури в історіях шедеврів світового мистецтва. Три роки ми знаходили найцікавіші твори, що зображають ангелів. Як зароджувався та як жив образ ангела у різні часи існування людства розповідає куратор проєкту.

Відчути храмову прохолоду та сакральність мистецтв запрошуємо вас до Музею Пінзеля. Тут воєдино сплітається барокова емоція скульптур Іоана Георга Пінзеля та розмах сучасного в інсталяції Тіберія Сільваші. А саунд-пластика Святослава Луньова доповнить цю мить музикою ангельських крил.

«Ангели» — це простір діалогу, який має потенціал для об'єднання людей різних територій, культур, ідей, поглядів і вірувань. Це насамперед творчість, пізнання, експеримент, смілива інтерпретація, відкриття та розширення власних меж.


Офіційний сайт проєкт – http://angels.yagallery.com/

Офіційна сторінка проєкт у фейсбуці – Ангели.Вистава

3D-тур – http://yagallery.com.ua/3d-tour/tour.html


Організатори:

Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея
Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького

Проєкт здійснено за підтримки:
Українського культурного фонду
Львівської міської ради
Фонду родини Загорій