Київ. Арт завод "Платформа"

Озвірілий

22.09.2018 – 23.09.2018

Спецпроектом цьогорічного Comic Con Ukraine стала виставка «"Озвірілий!" Анатолій Василенко – батько українського коміксу». Проект присвячений Анатолію Василенку – «озвірілому художнику» (як він сам себе називає), креативному мозку легендарного гумористичного журналу «Перець» та дотепнику з «дитиною» в серці, який малює комікси від початку 1960-х років і до сьогодні.

Виставка Київ Арт завод "Платформа"

Чи знаєте ви хоча б щось про історію українського коміксу? Коли і як народилися перші пригоди в картинках і найголовніше – хто став їх батьком?

Спецпроектом цьогорічного Comic Con є виставка «», присвячена Анатолію Василенку – «озвірілому художнику» (як він сам себе називає), креативному мозку легендарного гумористичного журналу «Перець» та дотепнику з «дитиною» в серці. Покажемо пригоди антигероя-шкодуняри Чорнолапенка; домовичка Гуп-Гупика, що вміє зупиняє блискавки та багато смішних послідовних малюнків, сповнених життєвими курйозними ситуаціями. Коротше кажучи – українському коміксу бути!

Також 23-го вересня (місце) відбудеться лекція, присвячена Анатолію Василенку, його мальованим історіям, гумору, любові до тварин і легкому ставленню до життя.

Історії про художника розповідатиме Анна Орищенко (дослідниця та асистентка куратора виставки).