Онлайн. Я Галерея

Розмова з Павлом Гудімовим #яколекціонер

25.03.2020 – 05.08.2020

Навіщо колекціонувати мистецтво? Чи може хобі перетворитися на перспективну інвестицію і як розпізнати саме ту, рідкісну і цінну річ, яка зросте у ціні за два роки й стане перлиною вашої колекції? Щосереди засновник і куратор арт-центру Я Галерея Павло Гудімов розповідає про цікаве і неочевидне у справі арт-колекціонера. Про те, що, як і навіщо збирати, про історію успіху світових зірок-колекціонерів та власну колекцію дивіться щосереди о 21.00.

Виставка Онлайн Я Галерея
Графік роботи: 21:00-22:00

Щосереди о 21.00 на YouTube-каналі Я Галерея проходить онлайн-розмова з засновником та куратором арт-центру Я Галерея Павлом Гудімовим #яколекціонер. На вас чекає 5 рубрик, у яких ви почуєте все, що хотіли знати про колекціонування, колекціонерів та колекції.

  • Сповідь колекціонера – про власний досвід і шлях (за участю найвідоміших українських колекціонерів).
  • Арт-детектив – про найбільші загадки світових арт-колекцій.
  • Stars collectors – найбільші зібрання мистецтва та історії успіху їх власників.
  • Шпаргалки колекціонера – про те, з чого почати та як правильно колекціонувати.
  • Арт-ринок – що варто колекціонувати сьогодні та де це знайти.

“Мене часто представляють та описують як колекціонера. Однак, назвати себе колекціонером та взяти відповідальність за це я ще не можу. Навколо моєї колекції ходять чутки, ба навіть більше, – вигадки. Для мене ж колекціонування є інструментом виставкової та кураторської діяльності. Запрошую вас на бесіду, де я вперше привідкрию завісу мого зібрання та покажу те, що було прихованим. Безсумнівно, колекціонування – це творчість. І як процес, який пов'язаний з підсвідомим, воно має всі ознаки як терапії, так і розладу."

Долучайтесь до події – інвестуйте у культуру.
Посиланням на плей-лист: https://www.youtube.com/playlist?list=PLdIxtW5puPGo-z4IL4p2H2kFylViIa9i-