Київ. Арт-центр Я Галерея

Warner sisters presents

Євген Равський

29.07.2009 – 12.08.2009

Євген Равський

Серія Warner Sisters Presents – це результат замилування дочкою. Дитиною, яка любить Бетмена, і,водночас, цікавиться складним навколишнім світом. Дитиною, з очима дорослої жінки.

Виставка Київ Арт-центр Я Галерея

Євген Равський – один із небагатьох представників, так званого, середнього покоління.

Покоління, яке здебільшого розгубило себе, розпорошило талант по рекламних агентствах і дизайнерських бюро.

Равський – постать якщо й не суперечлива, то, принаймні, таємнича.

Випускник легендарної Республіканської художньої школи в Києві – у рідному Львові він вважається майже киянином, натомість для столиці – він стопроцентний львів'янин.

Стипендіат польської програми Gaude Polonia, стилістика творчості якого, втім, ненав'язливо споріднена із творчістю Нео Рауха.

Самобутній і надзвичайно цікавий художник, який, поза тим, є абсолютно «засекреченою» постаттю для більшості поціновувачів мистецтва. Зрештою, типовий наслідок неприсутності у київському арт-житті, а точніше, арт-тусовці.

Серія Warner Sisters Presents – це такий собі результат замилування дочкою. Дитиною, яка любить Бетмена, і,водночас, цікавиться складним навколишнім світом. Дитиною, з очима дорослої жінки.

Warner Sisters Presents не залишає байдужим. Sms-латинка, цитати Шекспіра, пізнаваність кожної роботи – вічні цінності майстерно трансльовані мовою сучасного мистецтва і цілковите занурення в живопис.

Декілька робіт із серії вже демонструвалися в проекті L2 в Люблині. Тепер, арт-центр Я Галерея з гордістю представив перший персональний проект Євгена Равського у Києві.


Євген Равський:

«Концепція полягає у втіленні певних ідей Шекспіра у візуальному ряді, де головними героями є діти. Трансформація світу дорослих у світ первинних почуттів та переживань, загострення ситуації при перенесенні у світ інформаційний, у світ наповнений образами героїв ХХст. Створення нового контексту на основі традиційних Шекспірівських тем».

Автор

Народився в 1966 році у Львові.

У 1984 році закінчив Республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка в Києві, а з 1993 року починає активну виставкову діяльність.

Стипендіат польської програми "GAUDE POLONIA", дизайнер обкладинок музичних альбомів груп Піккардійська Терція ("Сад ангельських пісень" 1996 року), Плач Єремії ("Най буде все як є" 1996 року) та інших.

09.07.2014 – 11.08.2014
Виставка Київ Арт-центр Я Галерея
16.02.2011 – 14.03.2011
Виставка Київ Арт-центр Я Галерея, Волоська 55/57