Новини

Онлайн-розмова з Павлом Гудімовим #яколекціонер | 2 сезон

03.06.2020

Онлайн-розмова з Павлом Гудімовим #яколекціонер | 2 сезон

У 2 сезоні онлайн-розмов із Павлом Гудімовим #яколекціонер вас чекають нові рубрики, несподівані сюжети та запрошені гості, з якими обговорюватимемо найсвіжіші новини культури України та світу, а також лайфхаки та досвід колекціонування мистецтва.
YouTube-канал Я Галерея

08.05.2020

YouTube-канал Я Галерея

У час карантину, коли до мистецтва не можливо доторкнутись наживо, команда Я Галерея Онлайн запускає свій YouTube-канал, аби залишатися на зв'язку із культурою!
Воркшоп Павла Гудімова "Як сподобатися галеристу"

28.04.2020

Воркшоп Павла Гудімова "Як сподобатися галеристу"

1 травня о 20.00 відбудеться перший воркшоп для художників-початківців "Як сподобатися галеристу". на ньому Павло Гудімов розповість про важливі перші кроки молодого художника на арт-ринку та попрацює із учасниками над типовими помилками у комунікації художника та галериста.

Теги:

освіта
Онлайн-ярмарок "Великодня метушня"

09.04.2020

Онлайн-ярмарок "Великодня метушня"

Купити твір мистецтва не виходячи із дому? Я Галерея запрошує на Великодню метушню! Оберіть подарунок до душі за приємною ціною. На онлайн-ярмарку ми зібрали для вас десятки графічних, скульптурних та живописних робіт від українських художників. І пам'ятайте, карантин культуру не скасовує!

Теги:

метушня
Онлайн-розмова з Павлом Гудімовим #яколекціонер

25.03.2020

Онлайн-розмова з Павлом Гудімовим #яколекціонер

Навіщо колекціонувати мистецтво? Чи може хобі перетворитися на перспективну інвестицію і як розпізнати саме ту, рідкісну і цінну річ, яка зросте у ціні за два роки й стане перлиною вашої колекції? Щосереди засновник і куратор арт-центру Я Галерея Павло Гудімов розповідає про цікаве і неочевидне у справі арт-колекціонера. Про те, що, як і навіщо збирати, про історію успіху світових зірок-колекціонерів та власну колекцію дивіться щосереди о 21.00.
Карантин культуру не скасовує!

20.03.2020

Карантин культуру не скасовує!

Я Галерея переходить в онлайн. Ми будемо закриті для відвідування в Києві та Львові, проте не припиняємо свою роботу. Стежте за новинами на сторінках наших проєктів. Карантин культуру не скасовує. Бережіть себе!
2019 рік в арт-центрі Я Галерея

31.12.2019

2019 рік в арт-центрі Я Галерея

2019 став дуже насиченим та багатим на знахідки та відкриття. Ми наполегливо працювали для того, щоб втілити в життя виставкові проекти Я Галерея і, разом із тим, збагатити українську актуальну культуру важливими та цікавими темами й образами.
День народження Я Галерея

12.04.2019

День народження Я Галерея

Сьогодні Я Галерея святкує День народження — нам виповнилось 12 років!

Наша місія залишається незмінною — ми хочемо, аби мистецтво було завжди присутнім на мапі українського сьогодення, мистецтво різне — молоде й класичне, у формі арт-об'єктів та в рядках наукових досліджень, в експозиціях виставкових проектів та в процесі творчості.

Але найбільші звершення, найцікавіші проекти та найгучніші виставки ще попереду!

Команда арт-центру Павла Гудімова Я Галерея
Вітаємо із новорічними святами!

28.12.2018

Вітаємо із новорічними святами!

Дорогі відвідувачі та друзі арт-центру Я Галерея,

Разом ми прожили ще один рік у спільному прагненні створити, зберегти і розвинути українську культуру. У 2018 наша команда продовжила розвиток чималої кількості дослідницьких та художніх проектів, так само реалізувавши значну кількість нових. Ми впевнені, що прийдешній рік буде не менш насиченим мистецькими подіями та унікальними ідеями, а наші справи – не менш змістовними та амбіційними.
Висловлюємо вам щиру вдячність за інтерес до культурного життя нашої країни, зацікавленість в мистецтві, лояльність до нашої місії та допомогу. Бажаємо веселих та затишних свят і цікавого 2019.

Команда арт-центру Я Галерея.
Отримайте примірник нового видання «Якутовичі: довільний конспект»

05.12.2018

Отримайте примірник нового видання «Якутовичі: довільний конспект»

Вийшла друком нова книга видавництва Артбук «Якутовичі: довільний конспект» - видання-знайомство з мистецтвом попередніх епох історії України, зокрема, радянського, через призму родини Якутовичів. Якщо бажаєте отримати безкоштовний примірник, заповніть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
03.12.2019 – 09.01.2020
Виставка Львів Я Галерея
03.12.2019 – 14.01.2020
Подія Львів Я Галерея
25.05.2020 – 30.11.-0001
Виставка Онлайн Я Галерея
26.12.2019 – 28.12.2019
Подія Львів Я Галерея