Партнери

Інформаційні партнери

Щоденна всеукраїнська газета "День"

"День" – щоденна всеукраїнська газета суспільно-політичної тематики, що виходить чотири рази на тиждень (з вівторка по п'ятницю). Містить як поточні новини, так і аналітичну інформацію. Виходить трьома мовами (українською, російською, англійською).

УКРІНФОРМ

УКРІНФОРМ – єдине національне інформаційне агентство України, джерело інформації про політичне, економічне, соціальне, наукове, культурне, суспільне життя в Україні та за кордоном.Культурний портал ARTMISTO

ARTMISTO – культурний портал Києва. На сайті представлені події міста, афіша, сіті-гайд. Ви можете знайти актуальну інформацію про події в Києві, огляди, анонси, новини культури та сучасного мистецтва.


Простір МіТЄЦ

МіТЄЦ – це дискусійна платформа, головною метою якої є не відстеження усіх гучних подій світу мистецтва, але відкриття того важливого, що часто не потрапляє у поле зору мас-медійного простору.


Інституційні партнери

Центр Архітектури, Дизайну та Урбаністики Порохова ВЕЖА

Інституція створена у Пороховій вежі за ініціативи львівських архітекторів з метою проведення виставок, презентацій, конференцій, лекцій, фестивалів на урбаністичну тематику.


В Пороховій Вежі було реалізовано такі проєкти: Metropolis. Минулі утопії майбутнього, Іван Левинський "Імпульс", Лабіринти ЛКСФ

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

Мистецький Арсенал – культурно-мистецький та музейний комплекс, створений з метою сприяння розвитку творчих ініціатив, а також уведення українського мистецтва до світового контексту.

Результатом співпраці арт-центру Я Галерея та Мистецького Арсеналу є реалізація низки спільних проектів, а також майже щорічна участь авторів Я Галерея у Art Kyiv Contеmporary, Книжковому Арсеналі.

Національний художній музей України

Національний художній музей України зібрав в своєму просторі понад 40 тисяч експонатів вітчизняного образотворчого мистецтва, серед яких шедеври українського живопису, скульптури і графіки від часів Київської Русі до сьогодення.

Я Галерея неодноразово надавала роботи авторів арт-центру для проектів музею, так, зокрема, вони входили до таких проектів – Картина затуляє краєвид, Міф. "Українське Бароко" та інших.

Дніпровський художній музей

Музей є центром просвітницької, наукової та збиральницької діяльності Дніпропетровщини та кожного року організовує понад 20 різноманітних виставок класичного та сучасного мистецтва різних напрямків та шкіл, персональних виставок творів провідних митців області, дитячої творчості.

Арт-центр Я Галерея плідно співпрацює з Дніпропетровським художнім музеєм, де було представлено такі проекти Нові старі майстри та Нові старі майстри в міні форматі. Куратор - Павло Гудімов, а також виставку Миколи Малишка Лінія.

Український Католицький Університет [УКУ]

У 2002 році було засновано Український Католицький Університет, який повстав на ґрунті християнської духовності, культури та світогляду й прагне стати освітнім і науковим центром загального значення.


У 2014 році в результаті тісного співробітництва університету з арт-центром Я Галерея було засновано Галерею сучасного мистецтва. Зараз інституції плідно співпрацюють: організовують спільні проекти, а також Галерея часто стає виставковим майданчиком для реалізації проектів Я Галерея (Ребрендинг / Надбанні Хрести, Мох, Високий друк та інші).


Клуб ілюстраторів Pictoric

Клуб ілюстраторів Pictoric – активна спільнота дизайнерів-графіків ілюстраторів та художників. Метою клубу є популяризація та розвиток якісного естетичного продуту в формі ілюстрації, що зможе на міжнародному рівні представити Україну.

За підтримки видавництва Артбук та арт-центру Павла Гудімова було організовано та створено проект "Видатні письменники України", а також арт-центр долучився до організації проекту "Діячі України".

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького

Дніпропетровський національний історичний музей імені Д. І. Яворницького є центром збереження, вивчення та популяризації пам'ятників національного і світового значення. У фондах музею зберігаються 240 тисяч музейних експонатів.

У Дніпровському національному художньому музеї було реалізовано проект арт-центру Я Галерея Genofond Fest. Фестиваль молодого мистецтва.

FILM.UA Group

FILM.UA Group найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшна, яку було засновано в 2002 році. У структурі FILM.UA Group – більше 20 компаній, компактно зібраних на одній території.

Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту та надає весь спектр послуг відповідно до світових стандартів кінопроцесу.

Національний музей у Львові ім. А.Шептицького

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького – це національний художній музей, одна з найвизначніших в Україні скарбниць пам'яток вітчизняної культури і мистецтва.

Окрім постійних експозицій, які репрезентують вікові традиції розвитку української національної культури, в музеї також відбуваються тимчасові виставки.

Zagoriy Foundation

Zagoriy Foundation на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, спрямованих на популяризацію благодійної діяльності.

Zagoriy Foundation служить моделлю системного, якісного благодійництва в Україні.19.11.2022 – 27.11.2022
Виставка Львів Львівська національна академія мистецтв
19.03.2023 – 26.03.2023
24.02.2023 – 21.05.2023
Виставка Копенгаген Український дім у Данії
26.10.2022 – 26.11.2022
Виставка Київ Я Галерея
15.09.2022 – 18.09.2022