Партнери

Інформаційні партнери


Журнал Art Ukraine


ART UKRAINE – провідний журнал про мистецтво, заснований у 2007 році. Є одним з небагатьох українських видань, що спеціалізується на візуальному мистецтві. Видання публікує інтерв'ю, критичні огляди, колонки та тематичні рубрики від провідних фахівців, художників та кураторів.


Інтернет-платформа Культпростір


Cultprostir − інформаційно-аналітичний сайт про сучасне мистецтво та стиль життя, інформаційне агентство культурних новин; панель блогів діячів мистецтв, журналістів та лідерів думок; електронна бібліотека сучасного мистецтва, віртуальні галереї та show-room сучасного мистецтва.


Щоденна всеукраїнська газета "День"

"День" – щоденна всеукраїнська газета суспільно-політичної тематики, що виходить чотири рази на тиждень (з вівторка по п'ятницю). Містить як поточні новини, так і аналітичну інформацію. Виходить трьома мовами (українською, російською, англійською).


Радіо Аристократи

Радіо Аристократи – українська цифрова інтернет-радіостанція, яка була заснована в Києві у лютому 2014 року.


Культурний портал ARTMISTO

ARTMISTO – культурний портал Києва. На сайті представлені події міста, афіша, сіті-гайд. Ви можете знайти актуальну інформацію про події в Києві, огляди, анонси, новини культури та сучасного мистецтва.


Простір МіТЄЦ

МіТЄЦ – це дискусійна платформа, головною метою якої є не відстеження усіх гучних подій світу мистецтва, але відкриття того важливого, що часто не потрапляє у поле зору мас-медійного простору.


Інституційні партнери

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

Мистецький Арсенал – культурно-мистецький та музейний комплекс, створений з метою сприяння розвитку творчих ініціатив, а також уведення українського мистецтва до світового контексту.

Результатом співпраці арт-центру Я Галерея та Мистецького Арсеналу є реалізація низки спільних проектів, а також майже щорічна участь авторів Я Галерея у Art Kyiv Contеmporary, Книжковому Арсеналі.


Львівська національна гелерея мистецтв

Львівська національна галерея мистецтв є найбільшою художньою галереєю в Україні, в якій зберігається понад 62 тисячі експонатів.

У галереї було релізовано такі проекти арт-центру: Пустоти. Андрій Бояров і Андрій Сагайдаковський, Нові старі майстри. Куратор - Павло Гудімов та інші.


Львівський Палац Мистецтв

Львівський Палац Мистецтв – найбільший виставковий комплекс та культурно-мистецький центр Західної України. Це – арт-майданчик для активних креативних особистостей, які щодня натхненно реалізовують тут свої мистецькі проекти.

Львівський Палац Мистецтв часто стає центром реалізації різноманітних проектів авторів арт-центру Я Галерея. Зокрема, у виставковому просторі Палацу мистецтв було представлено Лувр. Євген Равський і Володимир Костирко та Genofond Pinakothek. Куратор - Павло Гудімов.


Національний художній музей України

Національний художній музей України зібрав в своєму просторі понад 40 тисяч експонатів вітчизняного образотворчого мистецтва, серед яких шедеври українського живопису, скульптури і графіки від часів Київської Русі до сьогодення.

Я Галерея неодноразово надавала роботи авторів арт-центру для проектів музею, так, зокрема, вони входили до таких проектів – Картина затуляє краєвид, Міф. "Українське Бароко" та інших.


Дніпропетровський художній музей

Музей є центром просвітницької, наукової та збиральницької діяльності Дніпропетровщини та кожного року організовує понад 20 різноманітних виставок класичного та сучасного мистецтва різних напрямків та шкіл, персональних виставок творів провідних митців області, дитячої творчості.

Арт-центр Я Галерея плідно співпрацює з Дніпропетровським художнім музеєм, де було представлено такі проекти Нові старі майстри та Нові старі майстри в міні форматі. Куратор - Павло Гудімов, а також виставку Миколи Малишка Лінія.


Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]

Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] – школа для лідерів, які прагнуть змін – в собі, своїх компаніях, країні, світі. Заснована в 1999 році при Києво-Могилянській академії, одному з найстаріших університетів Європи з майже 400-річною історією.

У Києво-Могилянській бізнес-школі були представлені експозиції проектів авторів Я Галерея: проект Бачу колір та наступна виставка Бачу!.


Український Католицький Університет [УКУ]

У 2002 році було засновано Український Католицький Університет, який повстав на ґрунті християнської духовності, культури та світогляду й прагне стати освітнім і науковим центром загального значення.

У 2014 році в результаті тісного співробітництва університету з арт-центром Я Галерея було засновано Галерею сучасного мистецтва. Зараз інституції плідно співпрацюють: організовують спільні проекти, а також Галерея часто стає виставковим майданчиком для реалізації проектів Я Галерея (Ребрендинг / Надбанні Хрести, Мох, Високий друк та інші).


Клуб ілюстраторів Pictoric

Клуб ілюстраторів Pictoric – активна спільнота дизайнерів-графіків ілюстраторів та художників. Метою клубу є популяризація та розвиток якісного естетичного продуту в формі ілюстрації, що зможе на міжнародному рівні представити Україну.

За підтримки видавництва Артбук та арт-центру Павла Гудімова було організовано та створено проект "Видатні письменники України", а також арт-центр долучився до організації проекту "Діячі України".


Галерея ХудПромо

Галерея ХудПромо – мистецький центр у Одесі, що був заснований у 2010 році.

У виставковому просторі Галереї ХудПромо було організовано такі проекти авторів арт-центру Я Галерея: Екскурс Ігоря Яновича та Транскультура Володимира Костирка.


Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького

Дніпропетровський національний історичний музей імені Д. І. Яворницького є центром збереження, вивчення та популяризації пам'ятників національного і світового значення. У фондах музею зберігаються 240 тисяч музейних експонатів.

У Дніпровському національному художньому музеї було реалізовано проект арт-центру Я Галерея Genofond Fest. Фестиваль молодого мистецтва.


Черкаський художній музей

Черкаський обласний художній музей було відкрито у 1992 році. Музейне зібрання умовно розділене на дві частини – декоративно-вжиткове та образотворче мистецтво. У музеї зібрано понад 6000 одиниць зберігання.

У Черкаському обласному художньому музеї було презентовано кураторський проект арт-центру Земля.


Second Floor art centre

Second Floor art centre розташований на 2-му поверсі Адміністрації Призедента України. Основні теми виставок – знакові події, звичайні люди й національні герої, спадок нащадків та здобутки сучасників.


Арт-центр Я Галерея долучився до організації виставки Діячі України клубу ілюстраторів Pictoric.


Хмельницький художній обласний музей

Хмельницький обласний художній музей був заснований у 1986 р. До експозиції музею входить близько 100 робіт, серед яких 44 – сучасних українських митців. Вони подані таким чином, що кожен з осередків музейного простору має власну естетику та своє особливе звучання.У просторі музею було представлено проект автора арт-центру Миколи Малишка До дерева.


FILM.UA Group

FILM.UA Group найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшна, яку було засновано в 2002 році. У структурі FILM.UA Group – більше 20 компаній, компактно зібраних на одній території.

Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту та надає весь спектр послуг відповідно до світових стандартів кінопроцесу.


Національний музей у Львові ім. А.Шептицького

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького – це національний художній музей, одна з найвизначніших в Україні скарбниць пам'яток вітчизняної культури і мистецтва.

Окрім постійних експозицій, які репрезентують вікові традиції розвитку української національної культури, в музеї також відбуваються тимчасові виставки.


03.12.2019 – 09.01.2020
Виставка Львів Я Галерея
03.12.2019 – 14.01.2020
Подія Львів Я Галерея
25.05.2020 – 30.11.-0001
Виставка Онлайн Я Галерея
26.12.2019 – 28.12.2019
Подія Львів Я Галерея