Харків. Муніципальна галерея

Культура

Микола Маценко

28.09.2009 – 12.10.2009

Микола Маценко

Проект Миколи Маценка Культура є мистецькою інтерпретацією феномену поняття «культура», осмисленням його призначення та пошуком різноманітних проявів.

Виставка Харків Муніципальна галерея

Виставка стала продовженням галерейного обміну: в червні 2009 року Харківська муніципальна галерея презентувала в Я Галерея виставку Віталія Кулікова. Зараз Харків приймав мистецький проект Культура, апробація якого вже відбулася в листопаді 2008 року в галереї Павла Гудімова у Києві.

Означений проект є мистецькою інтерпретацією феномену поняття «культура», осмисленням його призначення та пошуком різноманітних проявів.

Микола Маценко:

«Споконвіку, скільки себе пам'ятаю, мене, як і більшість моїх співвітчизників, хвилювала принципова невизначеність поняття «культура», зокрема його дефініційна недиференційованість із терміном «цивілізація».

Я наполегливо вивчав літературні твори та наукові праці, які стосуються цієї проблеми. Журнал «Культура і життя» став моєю настільною книгою. Окрилений жагою пізнання, я майже впритул наблизився до відповідей на питання, що мене хвилювали. Але брак першоджерел та науково-методичної літератури давався взнаки...»

Автор

Народився в 1960 році на Івано-Франківщині.

У 1984 році закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва.

Активний член художньої групи "Нацпром" спільно з Олегом Тістолом.

Живе та працює в Черкасах та Києві.

26.11.2008 – 15.12.2008
Виставка Київ Арт-центр Я Галерея
04.09.2007 – 14.09.2007
Виставка Київ Арт-центр Я Галерея