Київ. Арт-центр Я Галерея, Хорива 49Б

Що таке мистецтво?

Станіслав Перфецький

14.07.2010 – 10.08.2010

Станіслав Перфецький

Станіслав Перфецький послідовно вибудовує власну легенду – однофамілець героя роману Андруховича «Перверзія», стріт-артист, який порушує всі правила вуличного мистецтва і працює з галереями, художник, що «набиває» свої кмітливі трафарети на роботи колег.

Виставка Київ Арт-центр Я Галерея, Хорива 49Б

Станіслав Перфецький художник незвичайний, але не менш від того загадковий – небагато людей можуть похвалитися тим, що знають його в обличчя. Користуючись цим, він послідовно вибудовує власну легенду – однофамілець героя роману Андруховича «Перверзія», стріт-артист, який порушує всі правила вуличного мистецтва і працює з галереями, художник, що «набиває» свої кмітливі трафарети на роботи колег. Останнім часом, у львівських мистецьких колах ходять чутки, що інтелектуал-анархіст Перфецький пише роман, і в це легко повірити, адже літературного таланту в ньому не менше ніж художнього – кожна з його робіт є до певної міри малою літературною формою, оповіданням, сентенцією. Чого в них більше – образу візуального чи вербального, можна буде оцінити вже на самій виставці Що таке мистецтво?, на відкриття якої митець вже традиційно не з'явився.

Автор

Народився в 1977 році в місті Жидачеві.

"Анархічний інтелектуал", як називає його Павло Гудімов, Перфецький не є стріт-артистом у звичному розумінні цього слова, адже "задуває" власні роботи не на вуличній стіні, а на полотна (часто інших авторів) та виставляє ці твори в галерейному просторі.

Живе та працює у Львові.